Instalator tehnico-sanitar si gaze

Capital Jobs

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Cautam urgent pentru plecare la sfarsitul saptamanii viiitoare 2 Instalatori cu experienta in domeniul repararii si mentenantei centralelor termice pe gaz si ulei. Criteriile principale de selectie sunt: calificarea de instalator tehnico-sanitar si gaze, limba franceza vorbit si scris, permis de conducere categoria B.
Activitatea se desfasoara pe teren, unde se fac lucrari de reparatie si intretinere centrale termice pe gaz sau ulei.

CERINTE

Calificare de instalator sanitar termice si gaze;
Experienta in mentenanta si reparatii centrale termice pe gaz si ulei si reparare sau inlocuire arzatoare gaz si ulei;
Limba franceza la nivel mediu, scris (se completeaza formulare specifice) si vorbit;
Permis de conducere categoria B (se ofera masina de serviciu);
Persoane responsabile, prezentabile, care sa stie sa vorbeaca cu prorietarii

BENEFICII OFERITE

Salarizare bruta de 1700 euro/luna;
Cazare Gratuita pe toata durata misiunii;
Transport asigurat la inceput si la sfarsit de misiune;
Posibilitate contract pe termen lung.

Suntem compania de recrutare cu cea mai buna prezenta la nivel national. Birourile noastre sunt in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Prin Capital Jobs ai continuitatea si siguranta carierei tale. Depui CV-ul pe www.capitaljobs.ro si intri in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Romania si strainatate. Te asteptam pe www.capitaljobs.ro cu cele mai bune job-uri.