Instalator-sudor instalatii sanitare Franta

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Instalator – sudor in Franta,cu detasare.

Beneficii:

• NU PERCEPEM COMISION;
• Cazare si transport, asigurate de angajator;
• Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;
• Salariu atractiv;
• Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;

CERINTE

Cerinte:
• Experienta minim 3 ani in domeniu;
• Permis de conducere categoria B;
• Avantaj experienta in Franta;
• Obligatoriu limba franceza,nivel conversational;
• Experienta la lucrul cu materiale precum: cupru,otel,teava neagra,fonta, PVC;
• Experienta cu sudura autogen OXIACETILENA; tyg
• Experienta cu imbinare prin ALAMIRE;
• Cunostinte de citire,interpretare si lucru dupa plan + desen tehnic;
• Cunostinte de lucru cu teava din PVC care se imbina cu adeviz;
• Abilitati de lucru in echipa si autonom;
• Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

Responsabilitati:
• Executarea lucrarilor de fixare si sustinere a diverselor piese ale instalatiei de apa, instalatii sanitare,gaze;
• Montarea elementelor componente si a racordurilor;
• Executare lucrari de imbinare tevi;
• Realizarea retelei de evacuare apa/incalzire si a conductelor de ventilatie;
• Abilitati de citire si interpretare a planurilor tehnice;
• Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;
• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
• Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.
• Montare calorifere, obiecte sanitare.

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta