Infirmiera- Franta

SC MARKUS SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Markus Solutions angajeaza pentru Franta ingrijitor/ingrijitoara de vârstnici, cu experienta obligatoriu de 2 ani minimum. Fara comision, cazare si transport asigurat, contract de 6 luni, cu posibilitate de prelungire, posibilitate de ore suplimentare.

Responsabilitati :
Acordarea unui ajutor pentru realizarea igienei corporale
Acordarea de ajutor la îmbrăcarea şi dezbrăcarea pacientilor
Acordarea de ajutor la deplasarea pacientilor
Acordarea ajutorului la administrarea alimentelor

CERINTE

Cerinte:
- experienta de minim 2 ani ca infirmiera intr-un azil
- notiuni de limba franceza
- rabdare, empatie, munca in echipa, adaptabilitate
- cursuri de calificare ca infirmiera/ studii postliceale
- respectarea regulilor de securitate si a instructiunilor de lucru

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
-Nu percepem comision
-Transport si cazare asigurate
-Contract individual de munca
-Ore suplimentare platite

DESCRIEREA FIRMEI

agentie de munca temporara