Finisori - amenajari interioare

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CHAPLIN SOLUTIONS angajeaza Finisori - amenajari interioare in Franta

Beneficii:
• NU PERCEPEM COMISION;
• Cazare si transport asigurate de angajator;
• Contract pe perioada nedeterminata in tara cu detasare 6 luni in Franta cu posibilitate de prelungire;
• Salariu 1700 euro/luna pentru 169 ore/luna+ore suplimentare+cos de masa;
• Plecarile sunt imediate;

CERINTE

Cerinte:
• Experienta minim 5 ani in amenajari interioare (gresie, faianta, glet, linoleum, zugraveli etc.);
• Detinerea unei Diplome de calificare;
• Permis de conducere categoria B reprezinta un avantaj;
• Avantaj experienta in Franta;
• Avantaj limba franceza si engleza,nivel conversational;
• Abilitati de lucru in echipa si autonom;
• Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

BENEFICII OFERITE

Responsabilitati:

• Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;
• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;
• Respectarea regulilor de Securitate in munca si a Instructiunilor de lucru.

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta