Femei pentru menaj

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Compania noastra recruteaza in vederea angajarii femei pentru menaj : spatii de locuinte si birouri, in Franta.
Menajera se ocupa in principal cu realizarea curateniei incintelor, mobilei, geamurilor si a altor obiecte ale clientilor, calcarea obiectelor textile si repararea defectiunilor acestora, prepararea alimentelor, servirea mesei si spalarea veselei, achizitionarea alimentelor si a altor articole de menaj, in functie de intelegerile contractuale cu clientii.

CERINTE

Fara cazier.
Seriozitate si putere de munca.
Cunoasterea limbii franceze este obligatorie!
Aplicati doar daca aveti varsta pana in 40 ani si cunoasteti limba franceza! Interviul se realizeaza in judetul Buzau.

Aplicati doar daca sunteti dispusi sa va deplasati in orasul Buzau pentru un interviu!

BENEFICII OFERITE

Salariu oferit : 1000-1100 euro/luna net.
Cazare asigurata.
Asigurare medicala gratuita.
Transportul si masa nu sunt asigurate.
Contract de munca.

SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE, PUBLICITATE SI CONSTRUCTII
Nr. contact: 0760110844