Fara comision de mediere! Recrutam Macelari in FRANTA

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia noastra colaboreaza cu foarte multe companii din strainatate care ofera locuri vacante in acest domeniu in Franta, de aceea locurile de munca se afla pe tot teritoriul respectivei tari iar candidatii selectati pot lucra in unul, doua sau mai multe localitati din Franta. Inaintea plecarii din tara, la momentul semnarii ofertei de munca cu compania din strainatate care v-a selectat, veti cunoaste exact locatia locului de munca.

Responsabilitatile Posturilor:

Macelar carne de porc:
- Procesarea carnii de porc.
- Pastrarea curateniei in zona de lucru.
- Respectarea regulilor de siguranta si igiena.

Operator la Sacrificarea/ Eviscerarea porcului:
- Procesarea porcului pentru si dupa sacrificiu si alte responsabilitati specifice postului.

Angajatorul pune la dispozitia lucratorilor cazare in camere de cate 1-2 persoane, cu 3-4 persoane per apartament. Chiria pentru cazare este de 200 EURO/ luna si este acoperita de catre Candidat. Costul cazarii este dedus automat din castigul lor lunar.

CERINTE

Atitudine buna, personalitate placuta, harnic, bun executant, persoana serioasa, forma fizica buna.

BENEFICII OFERITE

Tariful de evaluare a eligibilitatii este in valoare de 550 RON (inclusiv TVA) si se percepe la data semnarii contractului de mediere.

Tariful de mediere: GRATUIT.

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .