Electrician polivalent

SC COMPLETE JOBS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Lucrari de electricitate constand in racordarea instalatiei la bransamentul EDF (Electricite de France),efectuarea instalatiei electrice exterioare si interioare,bransamentul in tabloul general,verificarea instalatiei.Montajul aparatajului de joasa si medie tensiune.De retinut ca,la cererea partenerului extern,lucrarile de electricitate vor acoperi un procent de 30-35%din timpul lunar de lucru,in restul timpului se va lucra ca ajutor in celelalte lucrari(zidarie,amenajari interioare) deci,avem rugamintea de a aplica numai persoanele care considera ca pot indeplini cerintele postului..

CERINTE

Calificare de electrician in constructii,experienta minima de 5 ani pe acest post,iar una/multe experiente pe post de electrician in Franta,reprezinta un avantaj major.Persoana capabila a efectua si lucrari de ajutor in zidarie sau in cele de amenajari interioare,disponibila de a lucra ca electrician in procentajul de timp expus in descrierea postului.Permis cat.B

BENEFICII OFERITE

Contract pe durata nedeterminata,salarizare motivanta,concediu platit,cazare,transport,asigurare medicala gratuite.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate de constructii rezidentiale si nerezidentiale