Electrician naval

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Aveți experiență ca și electrician? Sunteti pasionat de acest domeniu? Una din cele mai importante companii din Franța care are ca domeniu de activitate construcția navelor caută electricieni navali.
Responsabilitati:
- tragerea cablurilor de alimentare
- conectarea cablurilor la panourile electrice de alimentare
- montarea cutiilor de joncțiune / cutiei de racord
- montarea jgheaburilor / patului pentru cabluri
- conectarea / montarea dozelor de derivație
- montarea corpurilor de iluminat, a prizelor și întrerupătoarelor

CERINTE

- minim 3 ani experiență în domeniul naval
- diplomă de calificare în domeniu
- cunoașterea limbii franceze la nivel mediu
- cunoștințe în interpretarea planurilor tehnice
- precizie

BENEFICII OFERITE

- cazarea asigurata de către angajator
- transportul asigurat de către angajator

Nu percepem taxe si comisioane!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.