Electrician Naval

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- conceperea si fabricarea sistemelor de cabluri;
- trecerea cablurilor si fixarea acestora;
- instalarea aparatelor mici;
- instalarea si racordarea la cutiile electrice;
- stabilirea conexiunilor, sudurilor si racordurilor plecand de la un plan de cablare;
- verificarea si controlarea instalatiei inaintea punerii in functiune;
- montarea si racordarea aparatelor.

CERINTE

- cunostinte si experienta in electricitate in domeniul naval;
- cunoasterea limbei franceze la nivel avansat;
- obligatoriu diploma sau calificare de ELECTRICIAN
- cunoasterea si respectarea riguroasa a regulilor de securitate;
- cunostinte de sudura (cu arc si cu cositor);
- citire si interpretare plan tehnic.

BENEFICII OFERITE

- cazarea si transportul sunt asigurate.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.