Electrician bord nava

Tjobs SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Tjobsrecruit este in cautare de electricieni de bord pentru a lucra pe un santier naval in Franta.

Responsabilitati:
-tragerea cablurilor;
-racordarea tuturor echipamentelor electrice si asigurarea punerii in functiune;
-conceperea si fabricarea sistemelor suport de cabluri;
-instalarea aparatelor mici;
-cablare si marcare;
-instalare si racordare la cutiile electrice si la aparate si racordare cablu glanda;
-stabilirea conexiunilor, sudurilor si racordurilor plecand de la un plan de cablare;
-citire si interpretare plan tehnic;
-verificarea si controlarea instalatiei inaintea punerii in functiune.

CERINTE

-cunostinte si experienta in electricitate in domeniul naval;
-cunoasterea si respectarea riguroasa a regulilor de securitate;
-cunoasterea notiunilor tehnice in limba engleza;
-cunostinte de sudura (cu arc si cu cositor);
-obligatoriu diploma sau calificare de ELECTRICIAN (nu putem face angajari cu diploma de electrotehnic, electronic, energetic, etc) !

BENEFICII OFERITE

-cazare asigurata;
-transport asigurat.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.