Medic Specialist Oftalmolog ,Locatie : Morbihan – Bretania

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Medic Specialist Oftalmolog activitate in Liberal
Tara: Franta
Locatie : Morbihan – Bretania, este situat la 75 km de coasta de sud Atlantic si o ora cu masina de Rennes
Pozitii disponibile: 1
Locul de munca: Spital Public
Salariu : 4000 euro net pe luna

Orasul este format din 1400 de locuitori, la care se adauga locuitorii oraselor invecinate si se ajunge la aproximativ 4500 de locuitori.

Ce ofera Angajatorul?

• Un cabinet medical este disponibil, chiria va fi oferita pana cand medicul ajunge la un minim de 15 consultatii pe zi. (Cu 3000 de euro net lunar) Suprafata 26 mp.
• Municipalitatea va pune la dispozitie un apartament mobilat, chiriile vor fi un avans, medicul va incepe sa plateasca chiria, atunci cand ajung la 15 consultatii pe zi.
• Orasul ofera un avans de 5.000 € pentru a acoperi cheltuielile profesionale si personale, pana cand medicul ajunge la o medie de 15 consultatii pe zi
• Echipamente profesionale: municipalitatea este pregatita sa actioneze in calitate de garant la o banca pentru achizitionarea de echipamente pentru a fi proprietatea medicului.
• Orasul a construit un cabinet unde mai sunt 2 cabinete de medic de familie si un dentist.
• Veti avea acces la unele servicii comune (sala de asteptare, de curatenie …)

CERINTE

Conditii de recrutare:

• Diploma de MedicSpecialist
• Cunostinte medii de Limba Franceza
• Sa aveti o prezenta respectabila, si conduita ireprosabila ,
• Motivatie de a lucra si a locui in alta tara pe o perioada indelungata,

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.