Dulgheri - misiuni Franta

EBC INTERIM

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei:

Noi acompaniem firmele si salariile in evolutia de munca in Europa.

Astazi competenta si mobilitatea sunt o veritabila forta pentru dumneavoastra.

Noi am inteles bine si suntem la dispozitia dumneavoastra in orice proiect profesional.

Descrierea postului:

EBC Interim recruteaza pentru unul dintre clientii sai in Franta, 4 dulgheri cu experienta in vederea construirii acoperisurilor din lemn (charpente fermette) pentru diverse cladiri agricole.

Se vor forma doua echipe de cate doua persoane. Misiune de minim 3 luni cu posibilitatea de prelungire.

CERINTE

Cerinte:

- Experienta in domeniu (constructii, dulgherie, zidarie)
- Experienta in domeniul
constructiilor in strainatate constituie un avantaj
- Conditie fizica buna
- Nivel incepator sau mediu al limbii franceze
- Permis de conducere categoria B
- Seriozitate, spirit de echipa si corectitudine.

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):

Se ofera un salariu net de 1350 euro + cazarea asigurata.

Nu exista comisioane. Biletul de autocar pana in Franta este suportat in totalitate de catre angajat.