Dulgher - Structuri metalice

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CHAPLIN SOLUTIONS S.R.L. angajeaza Dulgher in Franta,cu detasare.

• Executarea lucrarilor de dulgherie;

• Aprovizionarea locului de munca cu materiale si unelte pentru desfasurarea activitatii;

• Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;

• Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

CERINTE

• Experienta minim 5 ani in domeniu;

• Avantaj permis de conducere categoria B;

• Avantaj experienta in Franta;

• Avantaj limba franceza,nivel conversational;

• Detinerea unei diplome de calificare in domeniu;

• Abilitati de lucru in echipa si autonom;

• Persoane dinamice,cu o buna conditie fizica, serioase si responsabile.

BENEFICII OFERITE

• NU PERCEPEM COMISION;

• Cazare si transport asigurate de angajator;

• Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni,cu posibilitate de prelungire;

• Salariu atractiv pentru 169 ore/luna+cos masa+ore suplimentare;

• Plecarile sunt imediate;

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta