Director Magazin

APT GROUP - HUMAN RESOURCE SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rezolvarea problemelor operationale curente
Crearea planurilor de actiune
Coordonarea unei echipe ( intre 3 si 15 persoane)
Candidatii trebuie sa fie dispusi la munca fizica in magazin ( 90%) si 10% administrativ.
Crearea documentelor la sfarsitul programului/contabilitate primara

CERINTE

Pozitia este disponibila pentru Franta ( Candidatul trebuie sa fie deschis catre relocare).

Experienta in coordonarea unei echipe de minim trei persoane ( cel putin 1 an).
Permis de conducere categoria B ( obligatoriu).
Limba Franceza ( element eliminatoriu- B2- mediu spre avansat, atat conversational cat si in scris).
Flexibilitate ( se va merge si pe teren cu echipa)
Persoana comunicativa, deschisa, muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Salariu
Cazare asigurata
Diurna pe zi
Decontarea carburantului
Reincarcarea cartelei telefonice
Telefon
Masina
Laptop

We are APT Group, a Bucharest-based Romanian-American company providing:

Human Resource services
Marketing and Communication services
Software-as-a-Service solutions