COORDONATOR SANTIERE AMENAJARI INTERIOARE FRANTA

Job expirat

Companie
NEW ROMYSOL CONSULTING
Posturi disponibile
1
Domeniu
Arhitectura / Constructii / Amenajari
Nivel experienta
1 - 2 ani
Tip contract
Full-time
Nivel studii
Facultate (absolvent)
Nivel salarial
1000 - 2000 Euro
Tara
Franta
Valabilitate
30-05-2013 : 22-06-2013
0
Numar de aplicatii
5

Responsabilitati

Responsabilitati:
-coordonarea echipelor de muncitori.
-asigurarea comenzilor pentru aprovizionarea cu materiale a santierelor.
- urmarirea calitatii si a executiei in termen a lucrarilor.

Cerinte

Cerinte:
-Experienta in coordonarea echipelor de muncitori.
-Calificarea in constructii constituie un avantaj.
-Cunoastinte in executia lucrarilor de gips-carton constituie un avantaj.
-Cunoasterea limbii franceze obligatorie.
- Permis de conducere categoria B obligatoriu.
- Detinerea autoturismului propriu constituie un avantaj.

Beneficii Oferite

Beneficii:
*Salariul: 1500 euro net/luna + bonusuri si prime functie de realizari.
*Cazare si transport asigurate
*Contract de munca cu toate contributiile platite catre statul roman

Descrierea firmei

www.romysol.ro

Gaseste toate anunturile pentru meseria Coordonator santier