Consultanta vanzari cosmetice in magazin de lux - Paris - bilet gratuit, fara comision!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANTA VANZARI COSMETICE IN MAGAZIN DE LUX - CENTRUL PARISULUI

Castiguri 2000-3500 euro luna, cazare asigurata, bilet de avion GRATUIT!

Iti doresti sa lucrezi in una din cele mai frumoase capitale din lume intr-un mediu luxos si sa castigi de 10 ori mai multi bani pe luna decat in Romania?

Noi avem oferta perfecta pentru tine, daca esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta si iti doresti castiguri mari.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Vei castiga intre 1500 – 3500 lire/euro pe luna!

Sau suna pentru informatii suplimentare la: 0723.188550

Plecarile se fac pe baza de interviuri, iar interviurile sunt toate pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.

Se asigura pentru prima luna o suma minima garantata de 1500 euro si 1000 euro/luna pentru urmatoarele 5 luni.

Pentru toate locatiile se ofera si posibilitatea de a castiga din comision intre 15%-30%, avand astfel oportunitatea unor castiguri de 2000 - 3500 euro/luna.

Compania iti asigura cazarea contra cost in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet. Plata chiriei se retine din veniturile ulterioare, nu se plateste nimic in avans.

Vei fi asteptat/a in terminalul aeroportului de un angajat al companiei.

Daca poti pleca rapid la PARIS, compania iti va oferi biletul de avion GRATUIT!

Beneficiezi de training. Ti se ofera asistenta legala.

Se lucreaza 6 zile/saptamana, programul de lucru fiind de 8 - 10 ore/zi, la care se adauga pauzele.(de la sosirea la plecarea din locatie 9-12 ore/zi, in functie de tara).

Poti pleca cu o prietena!

CERINTE

- tineri cu varste intre 20-28 ani,
- pentru Paris limba franceza la nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari directe, MLM sau servicii de infrumusetare
- dorinta de a castiga cat mai mult.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.