Comercial Relatii cu Clientii - lb FRanceza bine - pentru Franta

sc deco meuble srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Notre societe recherche une commerciale,qui parle bien français,qui connait l' informatique (operateur de l'ordinateur) pour faire des factures, pour vendre des produits pour le batiment, rien tres compliqué, lammes de plancher, planches, poutre pour charpente ect...

Elle doit etre: dynamique, indépendante, bonne présentation, qui prends des décisions quand il faut,
- permis de conduire voiture,
- plus de 25 ans,ce serait mieux qu' elle ai un peu d'
- experience dans ce domain sera necessaire

CERINTE

OBLIGATORIU LB. Franceza la un nivel cat mai avansat / cursiv
- peste 25 de ani
- experienta in domeniu vanzari si relatii cu clientii
- permis de conducere
- persoana dinamica, independenta, prezentabila, capabila de a lua decizii in situatii dificile
- cv-ul sa fontina OBLIGATORIU fotografie (tip buletin) si ID SKYPE - se pot primi si la adresa: deco_cv yahoo.com

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salariu + diurna
- transport Rom-Franta dus-intors decontat
- cazare asigurata

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara si Producator de mobilier