SOFER AUTOCAMION

COM DIVERS AUTO RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
*Curse in regim de COMUNITATE:
- venit total net incepand de la 2.750 EUR / luna;
- se pleaca si se vine din/in Romania doar cu camionul si semiremorca alocate la angajare;
- nu se schimba semiremorci nu suntem tractionisti;
- durata de max. 30 zile/tura si pauza acasa intre ture;
*Curse in regim de TUR-RETUR:
- venit total net incepand de la 2.000 EUR / luna;
- minim 3 pauze/luna alaturi de familie, intre cursele efectuate;
*Loc de munca stabil, cu contract de munca pe perioada nedeterminata si plata la timp a tuturor drepturilor salariale;
*Camioane EURO 6, impecabile tehnic si estetic: DAF, SCANIA, MERCEDES;
*Conditii excelente pentru desfasurarea activitatii:
- dispecerat 24/7 si curse asigurate pentru toata durata anului;
- service propriu in Pitesti si in Rm. Valcea;
- asistenta depanaje pe traseu intern si extern;
- parcari proprii, cu spalatorie si statii de alimentare carburant si adblue;
*Program de Pregatire (teoretic si practic) si Trainning de Specialitate (curse in dublaj cu un sofer titular, ca indrumator) pentru toti angajatii fara experienta in domeniu, fara nici un cost din partea angajatului incepator.

CERINTE

Se solicita:
- Permis conducere, cat. B, C+E;
- Atestat profesional transport marfa;
- Card tahograf;
- Respectarea obligatorie a timpilor legali de lucru conform normelor AETR si a orelor de incarcare si de livrare, transmise de dispecerat.
- Nu se accepta si este strict interzisa folosirea oricarui mijloc de influentare a tahografului !
- Disponibilitate pentru deplasari si pentru program de conducere pe timp de zi si de noapte.

DESCRIEREA FIRMEI

Transport Intern si International de Marfuri
Service Autocamioane