COM DIVERS AUTO RO angajeaza Sofer Autocamion

COM DIVERS AUTO RO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ofera:
• Loc de munca stabil, intr-o companie cu o vasta experienta in domeniu, aflata in continua dezvoltare;
• Salariu motivant, bonus pentru incarcari/descarcari suplimentare, prime de fidelitate in functie de vechimea totala in companie, bonus de performanta, asigurare medicala, diverse alte beneficii;
• Curse in regim de COMUNITATE (30 zile/tura, viramente in aceasta perioada a unui avans saptamanal in suma de 500 € pentru cheltuieli de cursa si pauza acasa intre ture, timp de cate o saptamana) cu un venit total de pana la 2.000 € / luna - venit NET;
• Curse in regim de TUR-RETUR cu timp garantat petrecut acasa intre cursele efectuate (minim 3 pauze/luna alaturi de familie), cu un venit total de pana la 1.500 € / luna - venit NET;
• Garantia efectuarii platii la timp a tuturor drepturilor salariale, fara nici un fel de intarziere !
• Camioane moderne Euro 6 si Euro 5 EEV (DAF, Mercedes, Scania) in perfecta stare de functionare, echipate integral si dotate cu: aparate automate pentru plata taxelor de drum in toate tarile din UE, carduri pentru alimentare carburant, pentru service si carduri in valuta pentru diverse plati;
• Conditii excelente pentru desfasurarea activitatii (dispecerat 24/7, asistenta depanaje, service si parcari proprii in Pitesti si in Rm. Valcea);
• Program de Pregatire (teoretic si practic) si Trainning de Specialitate (curse in dublaj cu un sofer titular, ca indrumator) pentru toti angajatii fara experienta in domeniu, fara nici un cost din partea angajatului incepator, in conditiile alaturarii in Echipa CDA pentru o perioada de 2 ani !

CERINTE

Se solicita:
• Permis conducere, cat. B, C+E;
• Atestat profesional transport marfa;
• Card tahograf;
• Respectarea obligatorie a timpilor legali de lucru conform normelor AETR si a orelor de incarcare si de livrare, transmise de dispecerat.
• Nu se accepta si este strict interzisa folosirea oricarui mijloc de influentare a tahografului !
• Disponibilitate pentru deplasari si pentru program de conducere pe timp de zi si de noapte.

DESCRIEREA FIRMEI

Transport Intern si International de Marfuri
Service Autocamioane