Cazangiu

TjobsRecruit

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rol: confectionare cazane/ silozuri/cuve utilizate in industria famaceutica.
Responsabilitati si specificatii tehnice:
-se implica in toate activitatile necesare confectionarii cazanelor:
1. decupeaza
2. da forma utilizand presa
3. gaureste
4. asambleaza
5. sudeaza
6. finiseaza
-materialul utilizat este inox-ul, cu grosimi ce pot varia intre 2-12 mm;
-tipul de sudura utilizat este TIG (uneori si MIG) si se realizeaza exclusiv manual;
-se va lucra atat in pozitie orizontala, cat si verticala;
-cuvele pot ajunge si la 5 metri in diametru.

CERINTE

-calificare profesionala corespunzatoare postului;
-experienta anterioara pe un post similar;
-experienta in utilizarea echipamentelor specifice cum ar fi presa universala;
-cunoasterea limbii franceze la nivel avansat;
-disponibilitate pentru o plecare rapida;

BENEFICII OFERITE

-durata misiunii: minim 4 luni, cu mari sanse de prelungire;
-transport dus-intors: asigurat
-transport local: asigurat
-cazare: asigurata
-EPI: asigurat

NU SE PERCEPE COMISION!

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.