Cautam macelari (porc,vita ,curcan ) pentru abatoarele din Franta

EBC INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA
• Sarcini: experienta de lucru in abatoare vita,porc,pasari pentru toate operatiile (taiere,dezosat,fasonat,etc ) , pastrarea curanteniei in zona de lucru, respectarea normelor de siguranta si igiena
• Natura contractului: de munca francez
• Castigul: in functie de experienta + 10% bonus lunar de vacanta + 10% bonus global la incheierea misiunii
• Minim 35 ore de munca/ saptamana garantat
• Durata contractului: minim 3 luni

CERINTE

COSTURI:
- Transportul pana in Franta

FARA TAXA DE MEDIERE !
FARA TAXA DE INSCRIERE !

CERINTE : Se solicita cunoasterea meseriei la nivelul care ni-l comunicati.
De preferinta sa aveti permis categoria B , vi se pune o masina la dispozitie pentru a merge la serviciu si la cumparaturi in timpul liber.

PROFILUL IDEAL:
• Experienta minim un an pe un post similar
( Se accepta si persoane cu un minim de experienta,cu dorinta de a invata )
• Conditie medicala generala buna
• Seriozitate, abilitati de (auto)organizare, dorinta de munca

Constituie avantaj pentru persoanele care deja au mai lucrat in Franta.

BENEFICII OFERITE

DESCRIERE AVANTAJE
• Plecare imediata
• Ore suplimentare platite
• Se solicita cunoasterea limbii franceze nivel incepator
• Cazarea este gratuita

DESCRIEREA FIRMEI

Activitate de intermediere a locurilor de munca