CONSILIERI VANZARI pentru PARIS-FRANTA

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Consilier Vanzari
Tara: Franta
Locatie : Paris

Pozitii disponibile: 10
Locul de munca: Magazin
Venit minim Garantat : 1500 euro pentru prima luna

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
• Venit minim garantat pentru prima luna de 1500 euro si 1000 euro pentru urmatoarele 5 luni
• Comision din vanzari cuprins intre 15%-30%
• Programul de lucru: minimum 9 ore pe zi, de la 09:000-18:00. In anumite mall-uri se lucreaza 12 ore pe zi. Duminica, magazinele se deschid la 11:00 si se inchid la 17:00. Veti beneficia de o zi libera pe saptamana
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Cazare asigurata de Companie la costul de 15 euro pe zi. Apartamentele sunt confortabile si includ :TV, cablu, calculator si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele necesare electrice. Ratele de inchiriere sunt de 75 – 85 euro pe saptamana cu toate cheltuielile incluse. Cheltuielile sunt incluse si sunt deduse direct din salariu. Doua persoane cel mai mult intr-o camera.
• Concediu platit,
• Costul biletului de avion rambursat dupa prima luna

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Limba franceza nivel mediu
• Persoana dinamica, motivata, pozitiva, energica, sociabila, prietenoasa
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca
Ce trebuie sa faceti???
Pasul 1: Ne trimiteti cv-ul in limba engleza completat, si o poza cu dvs.

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.