BUCATARI si OSPATARI

Amarilis Miraj

Job expirat

RESPONSABILITATI

- locurile de munca sunt oferite in restaurant, braserii, cafenele si hotel-restaurante situate pe tot teritoriul Frantei

- sarcinile vor fi cele specifice domeniului de activitate respectand specificul locului

- se lucreaza 8 - 9 ore/ zi, cu cel putin o zi libera/ saptamana

- durata contractelor este de 4 - 12 luni cu posibilitatea prelungirii pana la 2 ani

- cazarea si cel putin 2 mese/ zi sunt asigurate gratuit

- nu se percepe nici un fel de comision sau taxa

- asigurare medicala pe toata perioada contractului asigurata gratuit

- contract de munca inregistrat la ITM cu plata tuturor contributiilor sociale obligatorii

- asistenta pe toata durata contractului

CERINTE

- cunostinte de limba franceza sau engleza nivel mediu

- preferabil diploma sau certificat de bucatar

- un prim sezon in Franta sau pe vase de croaziera constituie un avantaj

- persoana dinamica, motivata, muncitoare, cu spirit de echipa, capabila sa lucreze in conditii de stres autonom sau sub indrumarea unui superior, disponibilitate de a lucra in ture

BENEFICII OFERITE

Pentru o mai mare rapiditate in prelucrarea dosarului va rugam sa trimiteti CV-urile dumneavoastra la adresa de mail morarfama@yahoo.com

DESCRIEREA FIRMEI

Agent de munca temporara