BRUTAR si PATISER pentru a lucra in FRANTA

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam :
1 BRUTAR si
1 PATISER cu calificare indomeniu - pentru lucru in FRANTA
Atentie !!!
(NU VOR FI COLEGI ROMANIA, DECI CANDIDATII TREBUIE SA CUNOASCA LIMBA FRANCEZA)

Prepararea produselor in conformitate cu retetele stabilite si cu normele igienico-sanitare;
Asigurarea depozitarii corespunzatoare a produselor si ingredientelor;
Respectarea normelor de igiena si siguranta alimentara specifice industriei de panificatie.

CERINTE

Se cere :
- experienta in domeniul patiseriei si brutariei, minim 1-2 ani
- OBLIGATORIU cunoasterea limbii franceze la un nivel mediu
- o persoana descurcareata, muncitoare si independenta
- plecare in cel mai scurt timp (1-2 saptamani)

BENEFICII OFERITE

Se Ofera:
- contract cu timp normal de lucru (se va lucra si pe schimb de noapte)
- contract 6 luni (cu prelungire) si salariu in EUR
- transport Romania-Franta (si retur) asigurat de firma (gratuit)
- cazare asigurata de firma (gratuita) - inclusiv utilitatile platite de firma
- mancare asigurata (2 mese / zi)

- nu se percep comisioane sau taxe
- se deconteza si dosarul medical

Agent de munca temporara (30 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)