Bona pentru o familie din Paris - 1500 Euro/luna. Plecare urgenta!

BANCA DE JOBURI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferta exceptionala! Selectam bona pentru o familie cu gemeni in varsta de 4 luni din Paris. Castiguri intre 1000 - 1500 Euro/luna, cazare si mese asigurate gratuit de familia gazda. Plecare foarte rapida!
Responsabilitati
Principalele responsabilitati constau in a ingriji copii familiei gazda, de a-i duce si aduce de la scoala sau gradinita, dupa caz, de a-i hrani, de a se juca impreuna cu ei si de asemenea, de a face menaj usor in casa, adica sa stearga praful, sa curete cu aspiratorul, etc...
Program de lucru
- Minimum 40 ore / saptamana, maxim 72 ore / saptamana.
- 5-6 zile de lucru / saptamana
- 1-2 zile libere / saptamana

Profita acum!

Telefon: 0376 444 555
E-mail: cv@bancadejoburi.ro

CERINTE

Este nevoie de o persoana responsabila, organizata, sociabila si prietenoasa.
Se cere o doamna cu experienta cu copii mici/bebelusi, care sa cunoasca limba engleza si/sau franceza la nivel mediu cel putin.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare intre 1000 si 1500 Euro/luna
- Cazare si masa asigurate gratuit
- Vacante si excursii cu familia gazda

BANCA DE JOBURI este o companie de recrutare si plasare personal in tara si in strainatate, acreditata de Ministerul Muncii inca din anul 2004, sub numarul 56.

Activitatile principale ale companiei sunt:
1. Medierea contractelor de munca in strainatate;
2. Servicii de consultanta cu privire la orientare si indrumare in cariera;
3. Intermedierea inregistrarii studentilor la diferite institutii de invatamant si la diferite cursuri de calificare in strainatate.
4. Servicii de consultanta cu privire la conditiile legale de penetrare pe piata muncii in diferite tari (cadrul legal de angajare, conditii de angajare etc. ).
5. Recrutare si plasare de personal in tara.

Puteti gasi locuri de munca in tara si strainatate in orice domeniu doriti, accesand site-ul nostru www.bancadejoburi.ro .