ASISTENTI MEDICALI FRANTA

AMG Jobs Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistenti Medicali Generalisti

Locul de munca:

• institutii sanitare
• case private
• asistenta medicala la domiciliu

CERINTE

• Asistenti medicali generalisti care au studii postliceale sau universitare
• Limba franceza la nivelul B2 prevazut in Certificatul European de competenta lingvistica (pe perioada obtinerii documentelor, tuturor candidatilor li se ofera meditatii de limba franceza).

BENEFICII OFERITE

• 1700 – 2200 Euro plus sporurile legale
• Concediul de odihna conform legislatiei franceze
• Program de lucru saptamanal 40 ore
• Contract de munca pe o perioada cuprinsa intre 1 si 2 ani

Conditiile salariale, concediul de odihna, programul de lucru, contractul de munca sunt in conformitate cu legislatia din Franta.

AMG Jobs SRL, este autorizata ca agentie de selectie si plasare forta de munca pentru strainatate, servicii de invatamant, servicii de secretariat, traduceri, etc.
95% din activitate este dedicata personalului medical cu studii medii sau superioare (medici si asistenti medicali) care vor sa lucreze in Elvetia, Germania, Franta, Italia.