ANGAJARI VASE CROAZIERA

Job4Life

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job4LIfe impreuna cu 2 dintre partenerii sai, organizeaza noi serii de interviuri in Constanta.

📅 19 IANUARIE
📅 02 FEBRUARIE

Pozitii disponibile:
• BUCATARI • AJUTOR BUCATAR/BUCATARIE • OSPATARI • BARMANI • AJUTOR BARMAN • CAMERISTA • RECEPTIONERI • MASSEURI • HAIRSTYLISTS • MAJORDOMI • RESPONSABILI CURATATORIE • MANAGERI DE HOTEL •

Oferta salariala:
• Incepe de la 1400 € NET/ luna si poate ajunge/depasi 2.500€ + tips. Salariul variaza in functie de pozitia ocuapata si experienta.

Beneficii:
• Toate facilitatile (masa • cazare • transport • asigurare medicala) sunt oferite GRATUIT de catre angajator.
• Concediu platit;

CERINTE

Cerinte:
• Cunoasterea limbii germane sau engleze la nivel conversational;
• Experienta in domeniu;
• Recomandari de la fosti/actuali angajatori;
• Pasaport

NU SUNT NECESARE CURSURILE IMO! ❌

Fii sigur ca vei participa si tu pentru a obtine un loc de munca care iti va aduce pe langa castigul de bani si oportunitatea de a calatori, de a vizita cele mai frumoase orase si de a lega prietenii cu oameni de nationalitati si culturi diferite.

FARA TAXE • COMISIOANE!

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie , consultanta si plasare forta de munca.