ANGAJAM SUDOR INOX FRANTA

LEX INTERIM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizeaza circuitele de procesare -instalatii din inox pentru industria alimentara (suduta teava de inox)

CERINTE

Experienta in domeniu minim 2 ani( sudura inox TIG)
Cunostinte de limba franceza sau engleza constituie avantaj
Rezistenta la lucru in mediul industrial

BENEFICII OFERITE

Salariu:
9 Euro/ora pana la 35 ore /sapt.
11,25 euro/ora peste 35 ore/sapt.
Salariu aproximativ 2100 euro/luna la 50 ore/saptamana.
Transport * si cazarea asigurate
Contract de munca si asigurare de sanatate

Vrei sa lucrezi in Franta? Gaseste locul de munca temporara potrivit pentru tine cu Lex Interim SRL, o companie dedicata, ce ofera servicii profesioniste si de calitate in domeniul recrutarii si leasing-ului de personal.
Oferim locuri de munca in toate regiunile din Franta in diferite domenii de activitate cum ar fi: agricultura, agroalimentar, constructii, industrie, HORECA.
Tot ce trebuie sa faceti este sa aplicati pentru jobul dorit, iar noi va vom contacta.
Astfel intri in competitia pentru cele mai bune locuri de munca din Franta. Te asteptam cu cele mai bune oferte de job-uri.