Angajam Rigipsari 1200 Eur / Luna

S.C. FLUX BANAT CONSTRUCT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Flux Banat Construct angajeaza rigipsari calificati sau cu experienta pe parte de finisaje interioare si exterioare.
Recrutam persoane din toata tara
Se lucreaza in Franta la complexe turistice, hoteluri.

CERINTE

Experienta de minim 3 ani in montaj Gips Carton sau finisaje interioare

BENEFICII OFERITE

Se ofera angajare in tara pe perioada nedeterminata, salar net incepand cu 1200 Euro.
*** Nu se percep taxe s-au comisione la angajare, societatea noastra presteaza munca direct cu beneficiarul final al lucrari.

Flux Banat Construct este autorizata ca Agentie de Munca Temporara oferind servicii de munca temporara, consultanta in domeniul Resurselor Umane, consultanta juridica in domeniul legislatiei muncii (Codul Muncii, Legea dialogului social etc), outsourcing, recrutare, training, prestari servicii, activitati de contractare, pe baze temporare,a personalului, antreprenor general in constructii, lucrari de constructii a cladirilor rezidentiale si nerezidentiale.