Angajam personal in echipa de executie!

EMS FHP SYSTEMS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

EMS Group este unul dintre liderii naționali și europeni specializați în sisteme profesionale de pardoseli pe bază de rășini sintetice, hidroizolații și polishing. Categoriile de lucrări pe care EMS le execută fiind aplicabile în toate domeniile de activitate relevante -industrial, agroalimentar, office, civil-educațional, administrativ, farmaceutic, medical și retail.
EMS Group se regăsește atât pe piața din România cât și în țări precum Belgia, Luxemburg, Olanda, Franța, Germania, Ungaria, Spania .Grupul se recomandă prin profesionalism și o vastă experiență dobândită pe parcursul celor zece ani de experiență.

Azi avem un numar de 120 de angajati la nivel de grup, dintre care 100 sunt personal in executie. Echipele de executie sunt formate din (calificari interne): Incepatori, Ajutor Aplicator, Aplicator, Asistent Sef de Echipa si Sef De Echipa, cel putin o persona pe fiecare pozitie din echipa.

CERINTE

Ce se cere:
Disponibilitate pentru plecare din tara
Seriozitate
Experienta in domeniul constructiilor reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

Salar Motivant atat pe tara cat si in extern
Transportul si cazarea asigurate
Diurne + diurne suplimentare
Zilele de deplasare platite
Asigurare de viata
Contributie la pilonul III de pensii
Al-13 lea salar
Concediu platit conform Codului Muncii
Prima pentru cei care conduc masina firmei

EMS Group este unul dintre liderii naționali și europeni pe domenile pe care activeaza regasindu-se in tari precum Belgia, Luxemburg, Olanda, Franta, Germania, Ungaria.

EMS Group activeaza pe piata din Romania sub numele de EMS FHP Romania, cu trei divizii:
1.Floor care ofera solutii complete pentru pardoseli pe bază de rășini sintetice,
2.Hydro care ofera sisteme complete de hidroizolații cu membrane bituminoase si injectari și
3. Polishing – ofera solutii complete de reconditionare pardoseli din beton,
activitati care se regasesc in domeniul -industrial, agroalimentar, office, civil-educațional, administrativ, farmaceutic, medical și retail.