Angajam instalatori termici si sanitari si sudori-instalatori pentru Franta

ALLIANCE DIFFUSION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal calificat cu experienta in domeniul instalatiilor: 15 instalatori termici si sanitari + 15 tevari-sudori (tuyauteurs) pentru o misiune in Franta, in regiunea pariziana.

Atributii instalatori: realizare instalatii sanitare, canalizare, montaj robinete, obiecte sanitare, tevi PER, racorduri PVC, montare centrale termice si pe biomasa, citire plan

Atributii tevari-sudori: sudura teava otel, teava galvanica, brazura, citire plan pentru realizarea circuitelor pentru centralele de bloc si/sau apartament

Oferim conditii avantajoase, cazare si transport gratuit, asigurare medicala gratuita pe toata durata misiunii. Salariul este unul motivant (1600 euro pe luna), durata misiunii fiind de minim 3 luni, incepand cu luna ianuarie 2019.

Daca indepliniti conditiile cerute, va rugam sa ne trimiteti CV-ul dumneavoastra pe adresa de e-mail info@alliance-interim.com.

CERINTE

- experienta in domeniu minim 3 ani
- diploma de calificare reprezinta avantaj
- limba franceza la nivel mediu/conversational (reprezinta un avantaj)
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant (1600 euro pe luna net),
- transport gratuit
- cazare gratuita
- asigurare medicala gratuita
- asistenta pe toata durata contractului
- nu percepem comision

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de munca temporara