Angajam Faiantar pentru Franta

SC STAFF TEMP RO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Analizeaza suprafata suport ce urmeaza sa fie placata si planifica activitatea
• Calculeaza necesarul de materiale pentru realizarea lucrarii
• Identifica materialele necesare
• Daca stratul suport este placat, demonteaza placajele ceramice existente
• Pregateste stratul suport, nivelandu-l si astupand rosturile
• Pregateste placile ceramice, realizand contururi sau goluri pentru conducte
• Prepara mortarul de fixare sau chiturile speciale
• Monteaza placile ceramice conform proiectului si le fixeaza cu liant pe stratul suport
• Intretine uneltele din dotare (ex. : dreptar, masina de taiat gresie si faianta, masina de gaurit placi etc.)

CERINTE

• Experienta minim 3 ani
• Aspect fizic ingrijit
• Cunostinte de citire planuri tehnice
• Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj insa nu este obligatoriu
• Calitatea de asigurat in sistemul public de pensii din Romania
• Persoana foarte serioasa si responsabila

BENEFICII OFERITE

• In schimbul serviciilor prestate oferim:
• Un pachet salarial atractiv oferit fara nici o intarziere
• Cazare in spatii mobilate si utilate
• Asigurare medicala internationala gratuita
• Posibilitatea unui contract pe termen lung
• Suport pe toata perioda detasarii.
• Profesionalism, siguranta si respect.

Persoanele interesate ne pot contacta pe adresa de e-mail recrutare@stafftemp.ro

Staff Temp Ro este o companie infiintata in 2011 in Brasov, care isi propune din primul moment sa devina un nume cunoscut si de incredere in domeniul recrutarii si selectiei de personal. Ne dorim parteneriate, atat pe termen scurt cat si pe termen mediu sau lung, cu fiecare dintre persoanele care apeleaza la serviciile noastre. Staff Temp Ro este calea simpla pentru a obtine un loc de munca legal si sigur in Romania sau in vestul Uniunii Europene, in special in Franta. Sectoarele de activitate catre care suntem orientati sunt constructiile, turismul si industria, cu scopul de a propune posturi atractive colaboratorilor nostri. Compania noastra doreste sa se impuna pe piata fortei de munca din Romania prin deschiderea catre candidati si printr-o colaborare etica, fara perceperea de taxe sau comisioane. Credem ca respectul, empatia, rabdarea, dorinta de a ajuta, precum si reactivitatea ne caracterizeaza deplin atitudinea in raport cu clientii nostri. Ne dorim ca fiecare candidat sa devina un angajat cu o experienta frumoasa legata de postul pe care i-l oferim, astfel incat din ce in ce mai multi romani sa poata spune ca isi doresc sa lucreze cu noi.