Angajam Excavatorist in Franta

ATT Interim

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie care se ocupa de montarea de piloni pentru panourile de semnalizare de pe autostrada Nice - Montpelier – FRANTA se cauta EXCAVATORIST

CERINTE:
- experienta minim 5 ani pe excavator cu senile de 8t si pe miniexcavator;
- limba franceza mediu sau avansat;
- detinerea permisului CACES - constituie avantaj.

CERINTE

BENEFICII:
- se asigura cazare ( apartamente cu bucatarie, baie, cel mult 2 pers in camera );
- transport de la cazare la locul de nunca;
- salar net 1500 Euro.

BENEFICII OFERITE

ALTE OBSERVATII:
- transportul RO-FR si Retur este suportat de catre angajat
- contractul de munca se face direct pe firma din Franta
- are nevoie doar de CI si o copie tradusa si legalizata dupa certificatul de nastere
- pentru excavatorist daca nu are permis CACES se va face cursul in Franta.
- durata contractului: minim 4 luni - cu posibilitate de prelungire.

Data inceperii contractului: 24.08.2015

ATT interim este o companie care ofera servicii de recrutare, selectie si leasing de personal.