ANESTEZISTI PENTRU SPITALE PUBLICE SI CENTRE UNIVERSITARE IN FRANTA

Medicis Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

MEDICIS CONSULT CAUTA MEDICI ANESTEZISTI PENTRU SPITALE PUBLICE SI CENTRE UNIVERSITARE IN FRANTA
Situatie geografica :
• Spital de referinta in apropiere de Saint-Étienne, Lyon et Clermont- Ferrand , departamentul Rhones Alpes
• Spital situat la 15 km de mare in sudul frantei, departamentul l'Hérault
• Spital universitar situat in nord estul Frantei, departamentul Lorraine
• Spital universitar situat in centrul vest al Frantei, departamentul Vienne

Statut si salariu : PRACTICIEN CONTRACTUEL
4ème échelon + 10 % = 4 794.52 € brut/luna
• 1 garda : 264.63 € ;
• 5, 6 garzi pe luna , estimativ 1 587.78 € brut/luna
Total estimat brut : 6 382 € Net estimat : 5214 €
Timp lucrat extra si garzi la domiciliu platine extra
Formare profesionala
Zile de concediu si recuperare

Equipa medicala completa si bloc ultra echipat
Locuita asigurata pentru primele luni si asistenta instalare

CERINTE

• Diploma in medicina si specializare in anestezie
• Certificatele de conformitate
• Nivel bun de franceza

Cabinet francez de selectie si plasare de medici romani in Franta, aflat la Paris. Nu percepem comision de colaborare candidatilor. Pentru interviul de angajare, asiguram transportul in tren si cazarea.

www.medicis-consult.com