Ambalatori produse de panificatie Franta

SC CHAPLIN SOLUTIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Chaplin Solutions S.R.L angajeaza ambalatori produse panificatie (congelate), femei sau barbati, doar persoane serioase si dornice de munca, fara comision, cazare si transport asigurat, contract 6 luni cu posibilitate de prelungire, 39h/saptamana, salariu atractiv
Responsabilitati:
- Ambalarea produselor congelate in cutii de carton, etichetarea lor si asezarea pe paleti
- Respectarea regulilor de igiena

CERINTE

Cerinte:
- Experienta in domeniu nu este obligatorie;
- Igiena corporala ireprosabila;
- Avantaj limba franceza nivel conversational;
- Persoane serioase si dornice de munca

BENEFICII OFERITE

Agentie de munca temporara - plasare forta de munca in diverse domenii de activitate, in special in Franta