Agenti vanzari in mall Paris - FARA COMISION SAU TAXE!

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vrei o schimbare in viata ta?

Iti doresti sa incepi o viata noua in una din cele mai mari capitale europene, dar sa si castigi bani pe masura muncii tale?

Esti o persoana comunicativa, dinamica, vesela, perseverenta?

Lucreaza in mall-uri luxoase din Londra, Paris, Amsterdam, Berlin, Roma!

Nu platesti nici un fel de comision sau taxa!

Vei castiga intre 1200 – 2500 euro pe luna!
Vei avea o suma minima garantata de 600 euro/luna.

Beneficiezi de training.

Compania iti asigura cazarea in apartamente mobilate modern, complet utililate, cu cablu TV, internet.

Iti va deconta biletul de avion dupa 60 de zile.

Iti va oferi asistenta legala .

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web, nu trebuie sa te deplasezi pentru interviu.
In cadrul primului interviu, iti vom face si o prezentare in detaliu a ofertei.

Persoanelor acceptate la interviul final le putem oferi datele de contact ale unei persoane care lucreaza in companie si este din Romania.

Poti pleca cu o prietena, poti pleca in cuplu!

CERINTE

- limba engleza nivel mediu si limba franceza la nivel incepator
- sau franceza la nivel mediu
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult.