Abator Franta

Kontakt Group SRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fasonat carne de vita, se prelucreaza carcase de vita a cate 50- 60 kg bucata, norma la ora 8-10 bucati
Durata Contract minim 3 luni
Se lucreaza 6 zile pe saptamana
Program de lucru 7 sau 8 ore ore zi
Masa nu este asigurata isi asigura fiecare persoana si se gospodareste individual
Nu se acorda avans de mancare
Cazare asigurata gratuit ,2-3 persone in camera,apartamentul este sumar dotat cu cele necesare.
TRANSPORT Individual care se achita conform tarifelor transportatorului .
Salariile se vor plati intre 18-28 ale lunii urmatoare Detaliile legate de salarii sunt strict confidentiale.
Taxa de inscriere 100 Lei.
Taxa procesare acte 150 eur,( se achita la plecare )
Transport individual conform tarifelor transportatorului.
Toti candidate trebuie sa aibe asupra lor bani pentru mancare.
Salariul este 7-8 eur/ora

CERINTE

Studii medii.Se cere minim 3 ani experienta.
Limba straina nu este necesara dar prezinta avantaj.
Se cere seriozitate,stare de sanatate buna,fara antecedente penale.
Acte necesare: CV Engleza, Franceza sau Slovaca
CI color , Adeverinta medicala, Cazier Judiciar
Acte Studii si Acte de stare civila
Aceste acte se trimit la adresa de email group_670@azet.sk
Se lucreaza in mediu rece si umed

Companie infiintata in Slovacia care activeaza int oata europa in domeniul constructiilor,industrie electronica si industrie alimentara.