Necalificaţi - conductori de tren în Franţa, 1500 Euro brut + cazare gratis

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutăm muncitori necalificaţi cunoscători ai limbii franceze la nivel avansat (scris+vorbit), interesaţi de posturile pentru conductori de tren din Franţa.
Obligatoriu: permis conducere cat. B!
CONDIŢII OFERITE:
- contract de muncă pe termen de 2 ani cu posibilitate de prelungire
- salarizare: 1500 Euro brut
- bonuri de masă (25 Euro pe zi lucrătoare)
- program lucru: 40 ore de muncă/săptămână
- cazarea + transportul asigurate GRATUIT!

Info suplimentare la telefon: 0754059286 sau 0749044785

CERINTE

- limba franceză nivel avansat (scris + vorbit)
- permis conducere categoria B
- disponibilitate de plecare în luna iunie
- seriozitate şi flexibilitate

BENEFICII OFERITE

bonuri de masă în valoare de 25 Euro pe zi lucrătoare (1 bon pe zi)

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.