Femei pentru menaj

TELLUS BRASOV SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Compania noastra recruteaza in vederea angajarii femei pentru menaj : spatii de locuinte si birouri, in Franta.
Menajera se ocupa in principal cu realizarea curateniei incintelor, mobilei, geamurilor si a altor obiecte ale clientilor, calcarea obiectelor textile si repararea defectiunilor acestora, prepararea alimentelor, servirea mesei si spalarea veselei, achizitionarea alimentelor si a altor articole de menaj, in functie de intelegerile contractuale cu clientii.

CERINTE

Job disponibil pentru femei cu varsta maxima 45 de ani.
Fara cazier.
Seriozitate si putere de munca.
Cunoasterea limbii franceze reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
-cazare+utilitati,asigurare medicala
-medicina muncii in momentul semnarii actelor in vederea angajarii
-transportul de la cazare la laocul de munca si invers

SELECTIA SI PLASAREA FORTEI DE MUNCA IN TARA SI IN STRAINATATE, PUBLICITATE SI CONSTRUCTII