Tehnician IT

SC ANDAN IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma cu domeniu de activitate vanzarea si montarea echipamentelor electronice.

CERINTE

Studii medii, aptitudini tehnice (hardware si software), foarte bune abilitati de comunicare, limba engleza, permis de conducere. Disponibil la program prelungit si deplasari frecvente in tara. Experienta constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, autoturism de servici, laptop, mobil, bonusuri din vanzari.

Societatea comerciala S.C. Andan Impex S.R.L. Focsani are ca obiect principal de activitate importul, distributia si service-ul de echipamente electronice.

Solutiile noastre sunt puse la dispozitia bancilor, a marilor intreprinderi si a institutiilor de stat.

De asemenea, firma noastra, Andan Impex, va ofera o gama diversificata de jucarii electrice.

Pentru mai multe detalii cu privire la produsele si activitatea firmei noastre va rugam sa ne contactati !

Va asteptam !