OPTOMETRIST SPECIALIST / OPTICIAN MEDICAL

SC VISION BOUTIQUE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Testarea vederii in cabinete specializate in scopul determinarii dioptriilor
- Prescrierea retetei de ochelari de vedere si lentile de contact
- Oferirea de consultanta de specialitate clientilor in vederea alegerii produsului optic adecvat nevoilor purtatorului
- Promovarea si vanzarea in magazine specializate proprii a produselor optice comercializate de firma noastra

CERINTE

- Absolvent cu studii de specialitate finalizate
- Experienta in domeniu
- Cunostinte PC
- Orientare catre client
- Bune abilitati de comunicare si negociere
- Persoana responsabila, serioasa si loiala companiei

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Mediu de lucru flexibil, placut, colegial
- Oportunitate de a lucra intr-o firma extrem de profesionista, cu prestigiu solid in domeniu
- Reale posibilitati de avansare
- Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung

Unul dintre liderii pietei de optica medicala din Romania, grupul nostru numara 23 cabinete situate in Bucuresti, dar si in orasele mari ale tarii.