Manager Trainee - Focsani/Timisoara/Tg Jiu/ Tg. Mures/Bucuresti, Sebes/ Oradea/Iasi (disponibilitate la relocare)

SC BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faci?
- sa urmezi programul de scolarizare intr-una din filialele Billa
- sa te implici activ in invatarea tuturor proceselor de lucru
- sa aplici cu strictete procedurile Billa

Candidatii eligibili (care indeplinesc conditiile cerute), vor trece print-un proces complex de recrutare/evaluare, iar in cazul in care vor fi admisi, vor beneficia de:
- instruire teoretica si practica in toate departamentele organizatiei
- implicare si participare activ la toate procesele care se desfasoara intr-un magazin BILLA.
- un program full time si vei avea aceleasi beneficii salariale ca pentru un job full-time
- sansa reala de a promova in pozitia de Director de Magazin/Director Adjunct Magazin in una din filialele Billa.

CERINTE

- studii superioare finalizate
- dorinta de a invata lucruri noi si de a-ti asuma responsabilitati
- capacitate de analiza si organizare
- atitudine proactiva si spirit de echipa
- comunicare eficienta
- orientare spre client si succes
- experienta anterioara in retail sau vanzari
- cunostinte de limba engleza
- disponibilitatea si dorinta ta de relocare reprezinta conditia de intrare in procesul de selectie

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.