Manager punct de lucru Focsani

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Infiintarea unei filiale Triton in Pitesti in urmatoarele sase luni.
- Coordonarea activitatii punctului de lucru;
- Comercializarea eficienta a produselor;
- Identificarea posibilitatilor de dezvoltare;
- Reprezentarea companiei in relatiile cu clientii.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Experienta in conducerea unei organizatii de 3-20 membrii;
- Experienta in vanzari;
- Experienta in domenii similare de activitate constituie un avantaj important;
- Cunostinte solide de utilizare a calculatorului si a pachetului Microsoft Office;
- Permis de conducere – Categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, bonuri de masă, bonusuri in functie de performante;
- Contract de munca pe durata nedeterminata;
- Salariul acordat integral pe statul de plata;
- Post permanent de tip full time într-o firma lider la nivel național;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul organizatiei;
- Stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate , peste 240 de angajati si suntem in dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.