Director Structura

Confidential

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

Broker de top cinci in domeniul asigurarilor , recruteaza manageri ,in regim de full-time (Contract juridic de colaborare)

CERINTE

-Studii superioare , cunostinte PC, abilitati de comunicare foarte bune,experienta vanzari.
-Detinere cod RAF si a licentei IMA si totodata o experienta de minim un an sunt avantaje in stabilirea statutului si a comisioanelor aferente

Asteptam CV-ul tau si vei fi contactat de unul din managerii companiei.

BENEFICII OFERITE

- Suport logistic de formare , dezvoltare profesionala si specializare pe nivel de cariera, inclusiv obtinerea licentei de Manager de Risc.
- Comisioane de exceptie atat din propria vanzare cat si din realizarile echipei , pe toate liniile de business din domeniul asigurarilor si nu numai.
- Participarea la sedinte training in domeniul negocierii produselor financiare si de coaching personalizat in vederea cresterii performantei profesionale si financiare;
- Participarea la cursuri de dezvoltare personala si management.
- Posibilitati certe de promovare prin performanta in cariera.