Consultant Vanzare produse telecom (Focsani)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Magazin in sistem de franciza, partener Vodafone, situat in incinta complexului Kaufland din Focsani.

Responsabilitati:
Promovarea si comercializarea produselor si serviciilor francizei Vodafone;
Asigurarea asistentei si suportului tehnic clientilor;
Participarea intensa si activa la realizarea obiectivelor de vanzari si activari;
Cunoasterea in detaliu a caracteristicilor produselor si serviciilor operatorului;
Cunoasterea procedurilor de lucru si aplicarea lor;
Implementarea si respectarea campaniilor si a politicii de vanzari a companiei.

CERINTE

Experienta pe o pozitie similara;
Orientare catre client;
Experienta in vanzare produse si servicii telecom (reprezinta avantaj);
Experienta in negociere contractuala;
Excelente abilitati de comunicare si de relationare cu clientii;
Abilitati de identificare a nevoilor clientului;
Studii medii/superioare;
Disponibilitate la lucru in ture, 6h/zi.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (parte fixa si comisioane din vanzare).

Detalii: www.qlt.ro
cariera@qlt.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.