Asistent Vanzari Focsani

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuarea tuturor activitatilor specifice firmei

CERINTE

-Ambitios
-Descurcaret
-Cunostinte medii PC- Word,Excel, Internet
-Studii superioare

BENEFICII OFERITE

-1 an vechime- 1000 euro net
-Calificare profesionala/meserie in timpul programului platita de Audionova
-Posibilitate de promovare in cadrul companiei

DESCRIEREA FIRMEI

Doresti sa lucrezi intr-o companie de top?
Daca vrei bani, stabilitate, o meserie pe viata, aplica acum!!!
Daca vrei sa iti ajuti semenii si cauti o meserie stabila, pe viata, aplica acum la Audionova-Nr.1 in aparate auditive de 16 ani in Romania.
Misiunea noastra se axeaza pe aprecierea si dezvoltarea oamenilor de calitate, iar pretuirea angajatilor nostri este o prioritate.
AudioNova - companie capital romano-danez, raspandire in intreaga tara,43 centre specializate in Romania, lider de 16 ani in comercializarea aparatelor auditive.

Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 43 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro
Facebook.com/AudionovaRomania