Asistent prezentator / Multinationala cu activitate in intreaga tara cauta asistent/a prezentator program medical

Multinationala cu activitate in intreaga tara

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa pregateasca materialele in sala de conferinte,
- Sa primeasca invitatii la eveniment,
- Sa acorde suportul necesar prezentatorului,
- Sa se ocupe de partea de vanzari.
-Sa lucreze cu aparatura tehnico medicala din dotare,( nu necesita experienta,va participa la cursuri de pregatire)

CERINTE

- studii medii (avantaj studii superioare),
- experienta in activitatea cu publicul reprezinta un avantaj,
- experienta in utilizarea calculatorului,
- disponibilitate la activitate prelungita,
- disponibilitate 100% pentru calatorii.

BENEFICII OFERITE

Daca esti o persoana responsabila,sociabila si deschisa, ai cunostinte in utilizarea calculatorului si esti dispus/a sa calatoresti in toata tara,te asteptam in echipa noastra.
Beneficii:
- Program : 6 -8 ore/zi,
- Salariu - intre 2000 si 4000 RON
- Calatorii in toata tara,

Companie multinationala cauta asistent alaturi de prezentator produse. Firma noastra lucreaza pe plan national.