Angajam Gestionar

Licurici Impex

Job expirat

RESPONSABILITATI

+ Gestionarea cu atentie a marfurilor aflate in depozit;
+ Primirea si verificarea cantitativa si calitativa a marfii, apoi consemnarea pe facturile de intrare conformitatea sau diferentele constate;
+ Verificarea tuturor marfurilor scoase din depozit pe baza facturilor si a avizelor de insotire intocmite;
+ Efectuarea inventarului de marfa saptamanal;
+ Respectarea normelor de depozitare pentru produsele aflate in gestiune.

CERINTE

+ Absolvent de studii medii sau superioare
+ Cunostinte bune de MS Office-ul
+ Minim un an experienta in domeniu
+ Disponibilitate la constituirea unei garantii

BENEFICII OFERITE

+ Salariu motivant
+ Beneficiile extrasalariale: tichete de masa, prime si cadouri de sarbatori, evenimente si cadouri pentru copii, evenimente pentru angajati etc
+ Mediu de lucru placut

LICURICI IMPEX SRL este cel mai important distribuitor regional in zona Moldovei, de produse din categoria FMCG. Pe langa sediul central din Onesti, are deschise sapte filiale in principalele orase din Moldova. Comercializeaza o gama variata de produse si dezvolta o noua latura a afacerii, cea de transporturi internationale.

• Misiunea Companiei este: excelenta in distributie!
• Tinta noastra ramane: mentinerea pozitiei de lider si satisfacerea tuturor clientilor nostri datorita ofertei noastre de produse si a serviciilor de calitate prestate.
• Managerii de top ai companiei sunt specialisti cu experienta de cel putin 10 ani in domeniul managementului vanzarilor si beneficiaza de programe profesionale de dezvoltare a carierei si gestionare a competentelor oamenilor din subordine.