Agent vânzări produse oenologice

ISP Group SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru desfasurarea in conditii optime a activitatii noastre, ne dorim o echipa tanara si dinamica. La moment cautam sa suplinim un post de lucru - agent vanzari produse oenologice.

Responsabilitati:

- studierea pietii si selectarea gamei optime de produse;
- optimizarea fluxului de necesar;
- mentinerea si fidelizarea clientilor existenti;
- dezvoltarea portfoliului de clienti;
- prezentarea si promovarea serviciilor, produselor companiei;
- particularizarea ofertei de produse pentru fiecare potential client.

CERINTE

- studii superioare (tehnologia vinului/alimentatie publica/etc.);
- cunostinte si experienta in vinificatie de minim 1 an (obligatoriu);
- operare calculator (avansat);
- cunoasterea limbii engleza si/sau franceza (obligatoriu - nivel mediu/avansat);
- abilitati organizatorice, de comunicare, vanzare si perfectionare continua;
- responsabilitate, amabilitate, onestitate si perseverenta;
- permis de conducere cat. B (obligatoriu).

BENEFICII OFERITE

Venitul este compus din salariu fix si bonus in functie de rezultate.

Compania cu capital strain ISP Group face parte dintr-un group de societăți care activează în România, Republica Moldova și Ucraina și are ca parteneri lideri mondiali în elaborarea produselor auxiliare pentru industria vinului și a echipamentelor agricole pentru vii și livezi. ISP Group are ca obiectiv asigurarea vinificatorilor, viticultorilor și a micilor fermieri din Romania cu tehnologii moderne și produse inovative pentru atingerea rezultatelor de înaltă performanță.

Pentru mai multe informații, accesați www.ispgroup.ro.