Agent de turism

SC PREFERENCETOURS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii: intocmirea, prezentarea si vanzarea pachetelor turistice externe si interne; consilierea clientilor si alegerea serviciilor externe; rezervarea serviciilor turistice si biletelor de avion solicitate; urmarirea derularii actiunii turistice; intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie. Persoanele interesate ne pot contacta la numarul de telefon 0756 346 827 sau sa trimita cv-ul la adresa de email : adela.ursu@preferencetours.ro

CERINTE

Bun negociator, perseverent, orientat spre client si rezultate, suita Office, sa cunoasca limba engleza (de preferat), rezistenta la stres, persuasiv, aspect placut – prezentabil, experienta pe post similar OBLIGATORIE

BENEFICII OFERITE

Beneficii: pachet salarial atractiv, mediu placut de lucru, program full-time, deplasari externe (infotrip).

Agentie de turism cu peste 3 ani de experienta in vanzarea serviciilor turistice complete.